Firma Bury Sp. z o.o. – prowadząca stronę goto-wanie.pl i promotor zdrowego odżywiania powstała w 1992r. Prowadzimy działalność w zakresie hurtowego handlu owocami i warzywami. Przez 25 lat istnienia zdołaliśmy wypracować sobie pozycję jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w Polsce.

Wizytówką spółki jest jakość asortymentu i świadczonych usług. Świadczy o tym uzyskany w 2013 roku certyfikat jakości ISO 22000. Od marca 2017r. możemy poszczycić się certyfikatem GLOBALG.A.P. w zakresie Chain of Custody, który gwarantuje segregację i identyfikację produktów – od pola aż do lady sklepowej.

Firma Bury przez lata działalności wypracowała sobie sieć sprawdzonych dostawców. Współpracujemy z dostawcami z krajów Europy (m.in. Hiszpania, Holandia, Turcja, Francja, Belgia, Niemcy, Portugalia), ale także i z krajów Ameryki Południowej i Afryki. Dzięki współpracy z dostawcami posiadamy w portfolio wyjątkowe marki, często niedostępnych u innych dystrybutorów.

Sprowadzamy jedynie najwyższej jakości wyselekcjonowane produkty, tak by zapewnić Państwu gwarancję smaku i jakości. Dziś po 25 latach działalności postrzegani jesteśmy w branży jako Ekspert od jakości owoców i warzyw.

Zapraszamy do świata owoców i warzyw, dzięki którym nasze życie nabiera smaku….

 

Autorką większości przepisów i zdjęć jest współpracująca z firmą Bury Sp. z o.o. blogerka Natalia Górska.

Z wykształcenia socjolog i marketingowiec. Na co dzień pracuje w branży HR. Uwielbia rękodzieło, a kuchnia jest jej ulubionym pomieszczeniem w każdym domu – to właśnie tam tworzy i testuje nowe  receptury potraw, którymi później dzieli się na naszej stronie.

Zrób to sam to jej motto, hobby i sposób na życie.